YASAL UYARI / DISCLAIMER

 

Yasal Uyarı: Bu e-postanın içeriği (sır,ticari bilgi veya kişisel veri içerebilir) gönderen ve gönderilen kişi ya da kuruma özeldir ve gizlidir. Eğer mesajın gönderilmek istendiği alıcı (muhatap) siz değilseniz bu mesajın herhangi bir parçasını iletme, kopyalama, dağıtma, açıklama, saklama veya kullanma hakkına sahip olamazsınız, mesaj içeriğinin gizliliği ve bu gizlilik yükümlülüğüne uyulması zorunluluğu tarafınız için de geçerlidir. Bu mesajı bir hata sonucu aldıysanız lütfen mesajı ve sisteminizdeki tüm kopyalarını (tüm içerikler dahil) siliniz ve gönderene derhal bildiriniz.

Ayrıca E-posta içeriğinde kişisel veri bulunabilir, kişisel verinin tarafınızca açık rıza almaksızın üçüncü kişilerle paylaşılması durumunda 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hukuki sorumluluğunuz doğacaktır. E-posta size yanlışlıkla iletilmiş ise; hukuki sorumluluğunuzu bertaraf etmek adına silinmesini rica ederiz. Mesaj ve eklerinde yer alan bilgilerin doğruluğu ve güncelliği konusunda gönderenin ya da şirketimizin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Şirketimiz mesajın ve bilgilerinin size değişikliğe uğrayarak veya geç ulaşmasından, bütünlüğünün ve gizliliğinin korunamamasından, virüs içermesinden ve bilgisayar sisteminize verebileceği herhangi bir zarardan sorumlu tutulamaz.

Disclaimer: The content of this e-mail (including attachments may contain secrets, commercial information or personal data) is private to the sender, recipient and are confidential. If you are not the recipient (the addressee) to whom the message is intended to be sent, you cannot have the right to transmit, copy, distribute, explain, store or use any part of this message, the privacy of the message content and the obligation to comply with this privacy obligation also applies to you. If you received this message as a result of an error, please notify the sender immediately.

In addition, personal data can be found in the e-mail content, if this personal data is shared with third parties without the consent of the owner, you will have legal responsibility in accordance with the Personal Data Protection Law No. 6698. If you received this message by mistake, please delete the message and all copies (including all contents and attachments) on your system and notify the sender immediately.The sender or our company has no responsibility for the accuracy and up-to-dateness of the information contained in the message and its attachments. Our company cannot be held responsible for any changes or lateness of the message and information, failure to protect its integrity and confidentiality, contain of viruses and any damage it may cause to your computer system.