Watchguard
Watchguard
Office-365-Slider
eset
Nakivo

NAKIVO Backup & Replication

VMware, Hyper-V ve AWS EC2 ortamlarını korumak için önde gelen VM yedekleme ve site kurtarma çözümü

Lenovo
Güvenebileceğiniz BT altyapısı

Sekizinci yıldır, Lenovo'nun ThinkSystem sunucuları, ITIC'nin 2021 Küresel Sunucu Donanımı Sunucu İşletim Sistemi Güvenilirlik Anketinde tüm Intel x86 tabanlı platformlar arasında en yüksek güvenilirliği ve çalışma süresini elde etti.

HPE-rack
HPE İLE KENARDAN BULUTA İŞLEMİNİZİ OPTİMİZE EDİN

Kanıtlanmış, iş yükü için optimize edilmiş bilgi işlem ürünleri, çözümleri ve hizmetleri ile uçtan buluta platformunuzu güçlendirin.

previous arrow
next arrow
Shadow

Kurumsal Destek

Destek ve bakım anlaşması yaparak, sistemlerin sürekli ve sorunsuz olarak çalışması, bu sayede iş gücü kaybının önüne geçilmesini sağlamak amacıyla, periyodik bakım hizmetleri, arıza giderme, yedek parça sağlama hizmetlerini sunmaktayız.

Kurumsal Satış 

Kurumsal ürün satış hizmeti ile müşterilerimizin ihtiyacına yönelik, fiyat ve performansa göre en uygun seçenekleri sunarak satış desteği sağlıyoruz. Şirketlerin kısa ve uzun vadeli ihtiyaçlarını belirleyip bunları karşılayacak çözümleri bir araya getiriyoruz.

Kurumsal Güvenlik 

İnternetin büyümesi ve sistemlerin gelişmesiyle birlikte, güvenlik uzmanları da ağlarına yönlenebilecek tehditlerle başa çıkabilmek için daha karmaşık güvenlik politikaları uygulamak zorunda kalmaktadır. 

 

EnglishTurkish